درگاه پرداخت ارزی دیجی درگاه


سقوط این بار به سراغ یورو آمد و ارزش این ارز پس از سال ها با دلار برابر شد. سقوط این بار به سراغ یورو آمد و ارزش این ارز پس از سال ها با دلار برابر شد.
سقوط ارزش دلار = صعود ارزش طلا = خروج سرمایه از بازار های مالی = سقوط قیمت بیت کوین سقوط ارزش دلار = صعود ارزش طلا = خروج سرمایه از بازار های مالی = سقوط قیمت بیت کوین
ضربه سنگین دیگری بر بازار نیمه جان: سلسیوس فعالیت های مالی خود را تعلیق کرد. ضربه سنگین دیگری بر بازار نیمه جان: سلسیوس فعالیت های مالی خود را تعلیق کرد.
توکن تتر Theher به زودی در بلاکچین تزوس Tezos راه اندازی می شود. توکن تتر Theher به زودی در بلاکچین تزوس Tezos راه اندازی می شود.
به روز رسانی دوج کوین در تابستان سال جاری می تواند قیمت آن را به 0.1 برساند. به روز رسانی دوج کوین در تابستان سال جاری می تواند قیمت آن را به 0.1 برساند.
بیت کوین با غلبه بر فیس بوک در لیست 10 دارایی با ارزش جهان قرار گرفت. بیت کوین با غلبه بر فیس بوک در لیست 10 دارایی با ارزش جهان قرار گرفت.
با لیست شدن در صرافی های معتبر مانند بایننس، ترا دوباره به زندگی برگشت با لیست شدن در صرافی های معتبر مانند بایننس، ترا دوباره به زندگی برگشت
سوزاندن 300 میلیون ترون ارزش این ارز را 10 درصد بالا برد و این روند ادامه دارد سوزاندن 300 میلیون ترون ارزش این ارز را 10 درصد بالا برد و این روند ادامه دارد
ترا دوباره متولد می شود ؟ جامعه ترا به فورک و شروع یک بلاکچین جدید رای داد. ترا دوباره متولد می شود ؟ جامعه ترا به فورک و شروع یک بلاکچین جدید رای داد.
شوالیه ها بیدار شدند ؟ خروج نزدیک به 128 هزار بیت کوین از صرافی ها برای اصلاح بازار شوالیه ها بیدار شدند ؟ خروج نزدیک به 128 هزار بیت کوین از صرافی ها برای اصلاح بازار
بازیابی شبکه Terra با کمک یک کمپانی سرمایه گذاری در سوئیس بزودی آغاز می شود. بازیابی شبکه Terra با کمک یک کمپانی سرمایه گذاری در سوئیس بزودی آغاز می شود.
به کمک
نیاز دارید ؟
5