درگاه پرداخت ارزی دیجی درگاه

دسترسی سریعورود / ثبت نامدیجی درگاهگفتگو با پشتیبانموجودی حساب

فعالیت هیجان انگیز نهنگ ها، بازار تونکوین را تقویت می کند

با وجود افزایش فعالیت نهنگ ها در شبکه Toncoin، قیمت TON با عدم قطعیت مواجه است زیرا شاخص های فنی کاهش احتمالی را نشان می دهد. تراکنش‌های بیش از 100000 تن در هفته‌های اخیر از یک میلیارد دلار فراتر رفته است، که نشان می‌دهد دارندگان اصلی مقادیر زیادی TON را جابه‌جا می‌کنند، اما هدف پشت این حرکت‌ها همچنان نامشخص است. در حالی که نهنگ‌ها بر حجم شبکه تسلط دارند، تأثیر آنها بر قیمت در مقایسه با تراکنش‌های کوچک‌تر ناچیز به نظر می‌رسد.

علی‌رغم هجوم فعالیت نهنگ‌ها، قیمت Toncoin نشانه‌هایی از ضعف نشان می‌دهد و به زیر 20- کاهش یافته است. میانگین متحرک نمایی روز (EMA). این نشان دهنده تغییر به سمت فشار فروش است. علاوه بر این، شاخص واگرایی میانگین متحرک (MACD) در آستانه سقوط به زیر خط سیگنال خود قرار دارد که نشان دهنده کاهش احتمالی حرکت صعودی و کاهش قیمت است. اگر قیمت از خط پایین کانال صعودی خود عبور کند، افت آن تا 5.70 دلار امکان پذیر است.

سرمایه گذاران در رابطه با Toncoin با یک دوراهی مواجه هستند - در حالی که فعالیت نهنگ ها به علاقه احتمالی صعودی اشاره می کند، شاخص های فنی تصویر تیره ای را ترسیم می کنند. . سوال کلیدی این است که آیا نهنگ ها TON را جمع می کنند یا توزیع می کنند. اگر آنها در حال انباشت هستند، می تواند یک فرصت خرید قبل از بازگشت قیمت باشد. با این حال، اگر آن‌ها دارایی‌های خود را بفروشند، می‌تواند به معنی مشکل برای ارز دیجیتال باشد.

وضعیت کنونی پیرامون Toncoin نامشخص است، با سیگنال‌های متناقضی از فعالیت نهنگ‌ها و شاخص‌های فنی. قیمت در حال حاضر در 6.52 دلار معامله می شود، اما نقض سطح حمایت می تواند منجر به کاهش تا 5.70 دلار شود. به سرمایه گذاران توصیه می شود قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را انجام دهند و ریسک ها را در نظر بگیرند. کریستین، نویسنده مقاله، روزنامه‌نگاری است که علاقه زیادی به ارزهای دیجیتال دارد و در طراحی صفحه‌آرایی سابقه دارد.
این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید :
در صورت تمایل به ارسال نظر، لطفا ثبت نام کرده و یا وارد حساب کاربری تان شوید.
برای اطلاع از آخرین وضعیت سایت، واریزی ها، سفارش ها و...لطفا اجازه ارسال نوتیفیکیشن را فعال نمایید. راهنما