درگاه پرداخت ارزی دیجی درگاه

دسترسی سریعورود / ثبت نامدیجی درگاهگفتگو با پشتیبانموجودی حساب

نهنگ ها با خوشحالی دوباره بیت کوین می خرند.

قیمت بیت کوین پس از انتشار اخباری مبنی بر تایید ETF اتریوم به 71000 دلار رسید، اما از آن زمان تا حدود 69000 دلار کاهش یافته و وارد محدوده ادغام شده است. با وجود این، نهنگ های بیت کوین، نهادهایی که مقادیر قابل توجهی از ارز دیجیتال را در اختیار دارند، در روزهای اخیر دارایی های خود را افزایش داده اند. این منجر به گمانه‌زنی‌هایی در مورد اینکه آیا اشتهای نهنگ‌های برگشتی برای خرید بیت‌کوین می‌تواند قیمت را به بالاترین حد تاریخ برساند یا نه. کل ذخایر نهنگ و میانگین متحرک ردیابی درصد تغییر 30 روزه در تعادل. نهنگ ها به دلیل بزرگی دارایی هایشان می توانند بر حرکت قیمت ها تأثیر بگذارند. این تحلیلگر به افزایش اخیر درصد تغییر ماهانه در دارایی‌های آدرس نهنگ و افزایش مداوم موجودی کل نهنگ اشاره کرد که نشان‌دهنده بازگشت علاقه شدید به خرید است.

در ماه مارس، نهنگ‌های بیت‌کوین دارایی‌های خود را بیش از بیش از حد افزایش دادند. 11 درصد زمانی که قیمت به بالاترین حد خود یعنی 73737 دلار رسید. نرخ انباشت در آوریل ثابت بود، اما به نظر می رسد که در ماه مه دوباره در حال افزایش است، با درصد تغییر ماهانه به بالای 5٪. اگر انباشت نهنگ به سطح مارس خود بازگردد، احتمال بیشتری وجود دارد که بیت کوین به بالاترین حد کنونی خود برسد و به طور بالقوه از آن فراتر رود.

طبق آخرین داده ها، قیمت بیت کوین در حدود 69216 دلار است که منعکس کننده آن است. افزایش اندک 0.8 درصدی در 24 ساعت گذشته. نمودار قیمت BTC را در بازه زمانی روزانه بالای 69000 دلار نشان می دهد. بازگشت انباشت نهنگ ها و افزایش علاقه خرید نشان می دهد که قیمت های فعلی با وجود ترس گسترده در بازار برای خرید و انباشت مناسب است. در نهایت، این سوال باقی می ماند که آیا بیت کوین به بالاترین حد خود باز می گردد و به طور بالقوه فراتر از آن حرکت خواهد کرد، که ناشی از اقدامات این نهنگ های تأثیرگذار است؟
این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید :
در صورت تمایل به ارسال نظر، لطفا ثبت نام کرده و یا وارد حساب کاربری تان شوید.
برای اطلاع از آخرین وضعیت سایت، واریزی ها، سفارش ها و...لطفا اجازه ارسال نوتیفیکیشن را فعال نمایید. راهنما