درگاه پرداخت ارزی دیجی درگاه

دسترسی سریعورود / ثبت نامدیجی درگاهگفتگو با پشتیبانموجودی حساب

VanEck رشد عظیم اتریوم را پیش‌بینی می‌کند!

پیش‌بینی می‌شود اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان، در سال‌های آینده رشد قابل‌توجهی را تجربه کند و تا سال 2030 ارزش آن 2.2 تریلیون دلار باشد. مقدار جریان نقدی آزاد تایید اخیر ETF های نقطه ای اتر در بورس های ایالات متحده، اتریوم را برای موسسات مالی سنتی و سرمایه گذاران قابل دسترسی تر کرده است و جذابیت و مشروعیت آن را بیشتر می کند.

شبکه اتریوم دارای پایگاه کاربری قوی است که تریلیون ها دلار را پردازش می کند. تراکنش ها و نقل و انتقالات استیبل کوین در سال گذشته. این فعالیت بر اهمیت اتریوم در بخش مالی غیرمتمرکز (DeFi) تاکید دارد. انتظار می رود که تکامل مداوم شبکه، از جمله پذیرش برنامه های کاربردی ساخته شده بر روی پلت فرم آن و مکانیسم هایی برای کاهش عرضه توکن های ETH، به پتانسیل رشد آن کمک کند. کل بازار آدرس پذیر برای برنامه های بلاک چین 15 تریلیون دلار تخمین زده می شود که نشان دهنده فضای قابل توجهی برای گسترش اتریوم است.

تحلیل VanEck اتریوم را به عنوان "سیلیکون ولی بلاک چین" پیش بینی می کند، پلتفرمی که نوآوری را تقویت می کند و مختل می کند. صنایع سنتی توانایی ایجاد قراردادهای هوشمند در اتریوم به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا برنامه ها و ابزارهای مالی جدیدی بسازند که می تواند بخش های مختلف را متحول کند. همانطور که اکوسیستم اتریوم به رشد خود ادامه می دهد، انتظار می رود ارزش پیشنهادی نگهداری توکن های اتریوم تقویت شود و به طور بالقوه منجر به افزایش قیمت پیش بینی شده شود.

از نظر پیش بینی قیمت، انتظار می رود اتر تا 6 جولای به 3861 دلار افزایش یابد. ، 2024، با شاخص های فنی که نشان دهنده احساسات صعودی است. احساسات کلی بازار برای اتریوم خوش بینانه است، با خواندن شاخص ترس و طمع بالا که نشان دهنده اعتماد سرمایه گذاران است. در حالی که اتریوم در عملکرد اخیر پیشرفت های ثابتی را نشان داده است، نرخ نوسان آن نشان می دهد که نوسانات قیمت ممکن است علیرغم روند صعودی رخ دهد. کریستین انسیلا، روزنامه‌نگاری متخصص در ارزهای دیجیتال، نقش مهمی در رمزگشایی اطلاعات پیچیده و در دسترس قرار دادن آن برای مخاطبان گسترده‌تر از طریق کارش در NewsBTC و Bitcoinist ایفا می‌کند.
این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید :
در صورت تمایل به ارسال نظر، لطفا ثبت نام کرده و یا وارد حساب کاربری تان شوید.
برای اطلاع از آخرین وضعیت سایت، واریزی ها، سفارش ها و...لطفا اجازه ارسال نوتیفیکیشن را فعال نمایید. راهنما