درگاه پرداخت ارزی دیجی درگاه

دسترسی سریعورود / ثبت نامدیجی درگاهگفتگو با پشتیبانموجودی حساب

15 میلیارد جریان ورودی به ETF های اتریوم

انتظار می‌رود ETF‌های Spot Ethereum در 18 ماه اول معامله 15 میلیارد دلار جذب کنند. مت هوگان (CIO) 15 میلیارد دلار در بیت‌وایز (Bitwise)، مت هوگان، به‌تازگی در مورد جریان‌های بالقوه‌ای که ETF‌های اسپات اتریوم در ایالات متحده می‌توانند جذب کنند، صحبت کرده است. هوگان تخمین می زند که این صندوق ها می توانند 15 میلیارد دلار جریان خالص ورودی در 18 ماه اول معاملات خود ثبت کنند.

هوگان با تجزیه و تحلیل سرمایه بازار بیت کوین و اتریوم به این رقم رسید و انتظار دارد سرمایه گذاران به آن ها تخصیص دهند. محصولات قابل معامله در بورس (ETP) متناسب با ارزش بازار آنها. او خاطرنشان می کند که سرمایه گذاران آمریکایی تاکنون 56 میلیارد دلار در بیت کوین ETP سرمایه گذاری کرده اند و انتظار دارد این رقم تا پایان سال 2025 به 100 میلیارد دلار یا بیشتر برسد.

هوگان با استفاده از این به عنوان یک معیار، بیان می کند که اسپات اتریوم ETF ها باید 35 میلیارد دلار دارایی جذب کنند تا با ETF های بیت کوین برابری کنند، که به اعتقاد او می تواند ظرف 18 ماه اتفاق بیفتد. هوگان همچنین 10 میلیارد دلار دارایی را که انتظار می‌رود Grayscale Ethereum Trust (ETHE) در تبدیل آن به ETF به آن کمک کند، فاکتور می‌کند.

هوگان سپس به داده‌های بازارهای بین‌المللی ETP نگاه می‌کند، جایی که بیت‌کوین و اتریوم ETP به ترتیب 78% و 22% از کل وجوه موجود را در اختیار دارند. با اعمال این نسبت سهم بازار در ایالات متحده، او تخمین می‌زند که ETF‌های Spot Ethereum می‌توانند 18 میلیارد دلار جریان ورودی را جذب کنند، بدون در نظر گرفتن دارایی‌های Grayscale.

در نهایت، هوگان با در نظر گرفتن معامله حمل، برآورد خود را به 15 میلیارد دلار کاهش داد. دارایی‌های مرتبط در ETF‌های اسپات بیت‌کوین ایالات متحده، که به عقیده او به همان اندازه برای ETF‌های اسپات اتریوم وجود نخواهد داشت. 18 ماه اول معاملات آنها، به طور بالقوه به 15 میلیارد دلار می رسد زیرا سرمایه گذاران به طور فزاینده ای به اتریوم در کنار بیت کوین در پرتفوی خود اختصاص می دهند.
این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید :
در صورت تمایل به ارسال نظر، لطفا ثبت نام کرده و یا وارد حساب کاربری تان شوید.
برای اطلاع از آخرین وضعیت سایت، واریزی ها، سفارش ها و...لطفا اجازه ارسال نوتیفیکیشن را فعال نمایید. راهنما