درگاه پرداخت ارزی دیجی درگاه

دسترسی سریعورود / ثبت نامدیجی درگاهگفتگو با پشتیبانموجودی حساب

Mt. Gox بازپرداخت را با انتقال های کوچک آغاز کرد

بر اساس داده‌های Arkham Intel، Mt. Gox با انتقال مبلغ اسمی بیت کوین به یکی از صرافی‌های تعیین‌شده، فرآیند بازپرداخت طلبکاران را آغاز کرده است. این توسعه به دنبال ماه‌ها گمانه‌زنی و برنامه‌ریزی در مورد پرداخت حدود 8.2 میلیارد دلار بیت‌کوین به طلبکاران صرافی منحل‌شده است.

در اوایل امروز، سه کیف پول که از لحاظ تاریخی به کوه Gox مرتبط بودند، سه تراکنش را انجام دادند. مهمترین آنها انتقال 24 دلار بیت کوین به یک کیف پول بود که سپس این وجوه را به کیف پول داغ بیت بانک ارسال کرد. بیت بانک که به عنوان یکی از صرافی های مجاز برای تسهیل بازپرداخت ها فهرست شده است، قرار است این وجوه را در بازه زمانی حداکثر 90 روز پس از دریافت در دسترس مشتریان خود قرار دهد.

اما در مورد این تراکنش ها ابهامی وجود دارد. زیرا وجوه مستقیماً از کیف‌پول‌های اصلی Mt. Gox منتقل نشده است. ناظران حدس می زنند که آیا این فعالیت می تواند آزمایشی مقدماتی برای نقل و انتقالات بزرگتر باشد که برای بازپرداخت طلبکاران در نظر گرفته شده است. متولی توانبخشی Mt. Gox قبلاً اعلام کرده بود که روند بازپرداخت قرار بود از ابتدای ژوئیه آغاز شود، اگرچه تاریخ های مشخصی برای انتقال به صورت عمومی فاش نشده است.

پیتر چانگ، رئیس تحقیقات Presto Research ، اخیراً بینشی در مورد پیامدهای گسترده تر بازپرداخت های Mt. Gox ارائه کرده است. او پویایی های مورد انتظار بین بیت کوین (BTC) و بیت کوین کش (BCH) را تشریح کرد و فرصت های معاملاتی قابل توجهی را پیش بینی کرد. چانگ بر تأثیرات متفاوت بر BTC و BCH تأکید کرد و بیان کرد که فشار فروش برای BTC چهار برابر بیشتر از BTC خواهد بود که منعکس کننده مبانی سرمایه‌گذاران مختلف است. قیمتی که از زمان رسیدن به 72000 دلار بیش از 20 درصد کاهش یافته است و اکنون در حدود 57700 دلار در نوسان است. همانطور که فرآیند بازپرداخت Mt. Gox آشکار می شود، معامله گران و فعالان بازار از نزدیک اثرات بالقوه را بر چشم انداز گسترده تر ارزهای دیجیتال زیر نظر خواهند داشت.
این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید :
در صورت تمایل به ارسال نظر، لطفا ثبت نام کرده و یا وارد حساب کاربری تان شوید.
برای اطلاع از آخرین وضعیت سایت، واریزی ها، سفارش ها و...لطفا اجازه ارسال نوتیفیکیشن را فعال نمایید. راهنما