درگاه پرداخت ارزی دیجی درگاه

دسترسی سریعورود / ثبت نامدیجی درگاهگفتگو با پشتیبانموجودی حساب

افزایش قیمت اتریوم به 2000 دلار همچنان امکان پذیر است ! اتریوم ارسال شده به صرافی ها تا بیش از 500000٪ افزایش یافته است...

مقدار قابل توجهی از اتریوم (ETH) به صرافی های متمرکز ارسال شده است که منجر به افزایش موجودی این صرافی ها شده است. این هجوم ETH می تواند به طور بالقوه مانعی برای ارز دیجیتال در عبور از سطح مقاومت 2000 دلاری باشد. داده‌های IntoTheBlock نشان می‌دهد که با افزایش قیمت ETH، حجم زیادی از ETH به سمت صرافی‌ها هدایت می‌شود. تا اول نوامبر، کل اتریوم ورودی به صرافی ها به 774890 رسید، با جریان خالص تقریباً 130000 ETH. این نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران مایل به کسب سود از دارایی‌های خود بودند.

اکثر سرمایه‌گذاران اتریوم پس از عبور قیمت از 1800 دلار در سود بودند و حتی پس از اصلاح، حدود 55.40 درصد از سرمایه‌گذاران اتریوم در سود باقی ماندند. با این حال، در 2 نوامبر، کاهش ورودی از سوی سرمایه گذاران مشاهده شد و ارقام ورودی ETH به 637070 کاهش یافت. اگرچه این رقم همچنان بالاتر از ارقام هفته قبل است، اما جریان خالص مبادله به 31040 اتریوم کاهش یافت.

علاوه بر افزایش جریان ورودی به صرافی ها، اتریوم در تعداد تراکنش های بزرگ نیز افزایش یافته است. حجم معاملات انجام شده در شبکه توسط دارندگان بزرگ. تعداد تراکنش‌های بزرگ تنها در چهار روز بیش از 100 درصد افزایش یافت، از 1900 در 29 اکتبر به 4320 در 2 نوامبر. به 4.04 میلیارد دلار در ارقام دلاری.

هنگام تجزیه و تحلیل معاملات صعودی و نزولی، مشاهده می شود که گاوها همچنان در دارایی پیشرو هستند. کل 7 روز برای گاو نر 98 بود، در مقایسه با 87 خرس. با این حال، به صورت روزانه، شکاف بین گاوها و خرس‌ها با ثبت 14 گاو و 12 خرس در حال بسته شدن است. توسط نهنگ ها، نشان می دهد که سرمایه گذاران از افزایش قیمت برای تضمین سود استفاده می کنند. این هجوم اتریوم به صرافی ها به طور بالقوه می تواند مانعی برای اتریوم در عبور از سطح مقاومت 2000 دلاری ایجاد کند.
این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید :
در صورت تمایل به ارسال نظر، لطفا ثبت نام کرده و یا وارد حساب کاربری تان شوید.
برای اطلاع از آخرین وضعیت سایت، واریزی ها، سفارش ها و...لطفا اجازه ارسال نوتیفیکیشن را فعال نمایید. راهنما