درگاه پرداخت ارزی دیجی درگاه

کارمزدها و قوانین


کارمزد هر تراکنش 2 درصد بوده و پس از پرداخت موفق یک فاکتور توسط مشتری، از مقدار ارز انتقال داده شده کسر می شود. اگر ارزش کارمزد محاسبه شده برای یک فاکتور، بیش از 10,000 تومان و یا 1 باشد، کارمزد 10,000 تومان و یا 1 دلار در نظر گرفته می شود. به عبارت ساده تر، حداکثر کامزد دریافتی، 10,000 تومان و یا 1 دلار است.
کارمزد انتقال ارز برای شارژ به کیف پول معرفی شده در فاکتور، می بایست توسط مشتری پرداخت شود و معیار تایید فاکتور، انتقال کامل ارز محاسبه شده برای فاکتور است. در صورتی که مشتری به اشتباه، مقدار بیشتری ارز به والت معرفی شده برای فاکتور انتقال دهد، مابه التفاوت ارز محاسبه و پس از کسر کارمزد، به والت مشتری برگشت داده می شود. خدمات برگشت ارز اضافه، در صورتی قابل انجام است که مابه التفاوت انتقال داده شده، بیشتر از کارمزد شبکه باشد.
حداقل مبلغ قابل پرداخت توسط درگاه شخصی، کلید خرید، فروش کالا و یا درگاه پرداخت سایت، متناسب با ارز انتخاب شده برای پرداخت، معادل 10,000 تومان و یا 1 دلار است.
محدودیتی در استفاده از خدمات دیجی درگاه وجود ندارد و کاربران با هر طیف سنی و حوزه فعالیت می توانید نسبت به ایجاد درگاه و یا فروش کالا اقدام نمایند. پس از انجام هر خرید، از مشتریان در رابطه با عمکلرد فروشنده نظرسنجی می شود و در صورتی که به دفعات مشتریان از عملکرد یک فروشنده ناراضی باشند، تیم پشتیبانی ناگزیر خواهد بود درگاه فروشنده را مسدود نماید.
دیجی درگاه مسئولیتی در قبال خدمات ارائه شده توسط مالک درگاه ندارد و از مشتریان خواسته می شود تا قبل از پرداخت فاکتور، مسئولیت پذیر بوده و هماهنگی های لازم را با مالک درگاه انجام دهند. در موارد خاص و در صورتی که یک مشتری با ارسال مدارک مستند و معتبر، سواستفاده یک مالک درگاه را اثبات نماید، علاوه بر انسداد درگاه، ارز منتقل شده، پس از کسر کارمزد شبکه، به کیف پول مشتری برگشت داده می شود.
از مالک درگاه انتظار می رود از یک ایمیل فعال و معتبر برای ایجاد حساب استفاده نماید تا در صورت مکاتبه از طرف مشتری و یا تیم پشتیبانی، نسبت به پاسخگویی اقدام نمایید. در صورت که پس از گذشته 5 روز از ارسال یک ایمیل پیگیری، پاسخی از طرف مالک درگاه دریافت نشود، درگاه وی مسدود می شود تا اختلاف و یا شبهه بوجود آمده رفع شود.
به کمک
نیاز دارید ؟