درگاه پرداخت ارزی دیجی درگاه

دسترسی سریعورود / ثبت نامدیجی درگاهگفتگو با پشتیبانموجودی حساب

کارمزدها و قوانین


کارمزد هر تراکنش 2 درصد بوده و پس از پرداخت موفق یک فاکتور توسط مشتری، از مقدار ارز انتقال داده شده کسر می شود. اگر ارزش کارمزد محاسبه شده برای یک فاکتور، بیش از 0.5 دلار آمریکا باشد، کارمزد 0.5 دلار در نظر گرفته می شود. به عبارت ساده تر، حداکثر کارمزد دریافتی، 0.5 دلار است.
کارمزد انتقال ارز برای شارژ به کیف پول معرفی شده در فاکتور، می بایست توسط مشتری پرداخت شود و معیار تایید فاکتور، انتقال کامل ارز محاسبه شده برای فاکتور است. در صورتی که مشتری به اشتباه، مقدار بیشتری ارز به والت معرفی شده برای فاکتور انتقال دهد، مابه التفاوت ارز محاسبه و پس از کسر کارمزد، به والت مشتری برگشت داده می شود. خدمات برگشت ارز اضافه، در صورتی قابل انجام است که مابه التفاوت انتقال داده شده، بیشتر از کارمزد شبکه باشد.
حداقل مبلغ قابل پرداخت توسط درگاه شخصی، کلید خرید، فروش کالا و یا درگاه پرداخت سایت، متناسب با ارز انتخاب شده برای پرداخت، معادل 0.5 دلار است.
محدودیتی در استفاده از خدمات دیجی درگاه وجود ندارد و کاربران با هر طیف سنی و حوزه فعالیت می توانند نسبت به ایجاد درگاه و یا فروش کالا اقدام کنند. پس از انجام هر خرید، از مشتریان در رابطه با عملکرد فروشنده نظرسنجی می شود و در صورتی که به دفعات مشتریان از عملکرد یک فروشنده ناراضی باشند، تیم پشتیبانی ناگزیر خواهد بود درگاه فروشنده را مسدود نماید.
دیجی درگاه مسئولیتی در قبال خدمات ارائه شده توسط مالک درگاه ندارد و از مشتریان خواسته می شود تا قبل از پرداخت فاکتور، مسئولیت پذیر بوده و هماهنگی های لازم را با مالک درگاه انجام دهند. در موارد خاص و در صورتی که یک مشتری با ارسال مدارک مستند و معتبر، سواستفاده یک مالک درگاه را اثبات نماید، علاوه بر انسداد درگاه، ارز منتقل شده، پس از کسر کارمزد شبکه، به کیف پول مشتری برگشت داده می شود.
از مالک درگاه انتظار می رود از یک ایمیل فعال و معتبر برای ایجاد حساب استفاده نماید تا در صورت مکاتبه از طرف مشتری و یا تیم پشتیبانی، امکان پاسخگویی سریع برای وی میسر باشد. در صورتی که پس از گذشته 5 روز از ارسال یک ایمیل پیگیری، پاسخی از طرف مالک درگاه دریافت نشود، درگاه وی مسدود می شود تا اختلاف و یا شبهه بوجود آمده رفع گردد.
در صورت اثبات تقلب و یا سو استفاده یک کاربر از خدمات مجموعه، حساب کاربری وی غیرفعال می شود و ارائه دلایلی مانند عدم آشنایی با مفاهیم مرتبط با فعالیت در مجموعه، قابل قبول نخواهند بود.
مولتی اکانت ( فعالیت و یا استفاده از خدمات مجموعه توسط چندین حساب کاربری با یک آی پی و یا خط اینترنت مشترک ) غیرمجاز بوده و در صورت اثبات مولتی اکانت توسط یک کاربر، تمامی حساب های کاربری وی غیرفعال خواهند شد.
تیم پشتیبانی مجموعه، حق غیرفعال کردن موقت حساب های کاربری مشکوک به تقلب و سواستفاده را برای خود محفوظ می داند. در صورتی که یک حساب کاربری، مشکوک به تقلب باشد، بدون اطلاع قبلی، غیرفعال خواهد شد تا به شبهه ایجاد شده رسیدگی شود. در صورت پیگیری کاربر صاحب حساب و ارائه توضیحات منطقی و قابل قبول، حساب کاربری مجددا فعال می شود، در غیر این صورت حساب مذکور، برای همیشه غیرفعال خواهد شد.
مصداق بررسی عملکرد کاربران، گزارش های ثبت شده در سایت است و ادعاهای شخصی اعتباری نخواهند داشت. گزارش ها از آی پی های کاربران، تعداد و زمان کلیک ها و فعالیت های انجام شده توسط آنها، در سیستم ثبت می شود.
در صورت فحاشی، مزه پرانی، توهین و یا تهمت به تیم پشتیبانی در ایمیل ها، پیام ها و تماس های کاربران و مشتریان مجموعه، به پیام فرد خاطی پاسخ داده نشده و حساب کاربری وی از یک هفته تا سه ماه غیرفعال خواهد شد. لطفا در پیام های ارسالی، فقط مشکل تان را مطرح نمایید و از پرداختن به حواشی و استفاده از نام خدا و پیامبر خودداری کنید.
در صورت مشاهده حفره امنیتی در سایت و گزارش آن، مبلغ قابل توجهی به عنوان هدیه به حساب کاربر واریز می شود اما در صورت سو استفاده از این حفره به جهت کسب درآمد بیشتر و یا استفاده نامناسب از امکانات مجموعه، حساب کاربری فرد خاطی برای همیشه غیرفعال خواهد شد.
تمامی حساب های کاربری که بیش از سه سال از آخرین ورود آنها به سایت گذشته باشد، حذف خواهند شد. این قانون به دلیل بهینه سازی دیتابیس برای کاربران فعال، ایجاد شده است.
کاربران موظف هستند پیش از استفاده از یک بخش و یا فعالیت در آن، توضیحات و راهنمای ارائه شده در این بخش را کامل و با دقت مطالعه نمایند. اعتراض هایی که حاصل عدم آگاهی از راهنماهای ارائه شده در سایت باشند، قابل قبول نخواهند بود.
هر کاربر باید مشکلات مربوط به حساب کاربری خود را شخصا و توسط بخش پشتیبانی، پیگیری نماید. ارسال پیام های متفرقه و یا توسط حساب های دیگر، اعتباری نخواهند داشت و قابل استناد و پیگیری نخواهند بود.
مسئولیت حفظ و نگهداری از نام کاربری، رمز عبور و همچنین اطلاعات حساب کاربری بر عهده خود کاربران خواهد بود. مجموعه هیچ مسئولیتی در قبال مشکلاتی که به علت عدم رعایت ملاحظات امنیتی در مخفی نگهداشتن اطلاعات حساب کاربری برای کاربران پیش می آید، نخواهد داشت.
مسئولیت محتوای نمایش داده شده در باکس های تبلیغاتی بر عهده سفارش دهنده تبلیغ ها بوده و مجموعه مسئولیتی در قبال این موضوع ندارد.
برای اطلاع از آخرین وضعیت سایت، واریزی ها، سفارش ها و...لطفا اجازه ارسال نوتیفیکیشن را فعال نمایید. راهنما